PDA

Zobacz pełną wersję : Kameleon Jemeński cos nie tak :( ??



Art82
21-10-2013, 13:23
Mam samiczke kameleonka i od paru dni zachowuje sie inaczej jest taka osłabiona spi w dzien , a nigdy tego nei robiła i wogóle jest taka flegmatyczna i wolna nie ma sił. Nie mam pojecia czemu tak jest temperatura jest ok swielówke ma wentylacja tez ok , pokarm jest i witaminy dostaje nie wiem co mzoe byc nie tak.

Jak ktos ma jakies propozycje prosze o szybka pomoc dzieki

Ciapek_anolis
21-10-2013, 15:30
na kameleonach sie nie znam wogóle ale może chodzi o "pore zimowa" , niektóre jeszczurki takie sie staja w tym okresie

Art82
21-10-2013, 16:40
oby to było to jeszcze jutro popytam i zobacze czy bezielepiej moze poprosty pora zimowa oby to było to.

Dzieki

Adamek
22-10-2013, 04:10
kameleon raczej ci w sen zimowy nie zaśnie bo to nie jest niedźwiedź. Czy normalnie wydala i ile je ? Jak jestbardzo słaba to lepiej odwiedz weta zanim będzie za późno

RMXUS
23-10-2013, 10:51
nie wydaje mi sie zeby byl to jakis sen zimowy bo wyobraz sobie moj sie zachowuje normalnie.yyyyy ile ja masz powiedz >??< samice skladaja nawet nie zaplodnione jaja takze moze..........ma UVB ?? witaminy ma jak pisałes.

Art82
23-10-2013, 12:00
hej no byłem dzis u weterynarza i niewiadomo co to jest dostała Elektrolity .. a jak to nie pomoze to antybiotyk mma zaczac dawac , a witaminyt normalnie tez podawałem wiec z braku witamin raczej nie. ale dzieki , a warunki tez mam dobre.

A jak ktos jest z okolic katowic to polecam Lecznice w Chorzowie Batorym.
(bardzo miła obsługa )

42d3e78f26a4b20d412==