PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy Agama Brodata Pomocy



Diakonus
17-12-2011, 10:49
Nie wiem co sie dzeje z moja Agama siedzi w jednym miejscu i sie nie rusza i bradzo malo je. Jest ospala, ma dobra temperature. Jedzenia 3 rodzaje. Czy to mozliwe ze strula sie swerszcem.3 dni siedzala w jednym miejscu puzniej ja wyjołem i nic pobiegala sobie po pokoju a puzniej dalej siedzaila w jednym miejscu juz od tygodnia bardz malo je.Kupilem ja w wakacje tamtego roku ma teraz okolo 35cm nigdy dotad tak sie nie zachowywala.



POMOCY

Alicja
17-12-2011, 11:08
Najprawdopodobniej nie masz powodów do niepokoju - jest zima i starsze agamy instynktownie obniżają aktywność. U mnie to samo - trzy większe sztuki śpią prawie non-stop, dziś połaziły parę godzin i znów poszły spać. Tylko maluchy normalnie aktywne.

Diakonus
17-12-2011, 11:33
Acha no bo moja mniejsza Agama lasnie szaleje a duza spi(chyba).

micgekon
18-12-2011, 06:47
u mnie tez od pazdziernika tak sie zachowywala wiec powoli zaczolem skracac jej dzien i obnizac temperature i od konca listopada smacznie spi w temp. ok.13C teraz wlasnie zaczynam podnosic jej temperature i zaczynam ja budzic dzisiaj ma 20C i otwarla oko i chwile na mnie patrzyla mam nadzieje ze za tydzien dwa dojdzie juz do siebie i wruci jej apetyt jak poprzednio a miala ogromny

Michał Jędrzejczak
19-12-2011, 00:34
Pewnie nie dajesz jej witamin{Vibovit Junior}czytałem,że jedzenie posypuje sie witaminami sprubuj może ci się uda.

42d3e78f26a4b20d412==