PDA

Zobacz pełną wersję : FATALNA SPRAWA



zeez
15-12-2011, 12:56
CZESC :(((

Malo rzeczy jest mnie w stanie wyprowadzic z rownowagi, dzisiaj jednak przebrala sie miarka. Nikt nie jest wszystko wiedzacy i czasem nalezy zasiegnac rady innych ludzi np: sprzedwcow, zwlaszcza takich u ktorych zostawia sie bardzo durzo pieniedzy. Zufanie bywa jednak rzecza zgubna.
Sprawa konkretnie dotyczy sklepu SMOK w Wa-wie. Kupilem tam jakis czas temu kamka , kawal terrarium, pare gadzetow do terra etc. zostawilem jenym slowem kupe kasy. Mialem problem z wyborem zarowki UV. Sprzedwaca wcisnol mi mala UV twierdzac ze to zalatwi sprawe. Dzis ze zgroza odkrylem ze lampka daje tylko UVA. Gdyby nie przypadek narazil bym kamka na krzywice.
Rzadza zysku zaslepia oczy, nie wiem dlaczego wcisnol mi taki szajs ( kupil bym inny gdybym mail wybor wiedzial - rozmowa byla nie skaplikowana :
".... - I jeszcze UV dla gada
- facet daje zarowke -
- To wystarczy
- Alez tak to w zupelnosci wystarczy.... "

JESTEM PEWIEN ZE TEN FACET GDYBYSCIE MU ZAPLACILI WYNAJOLBY WAM WLASNA BRUDNA DUPE POD CHODOWLE MUCH...

Uwag do tego jak odbyla sie tranzakcja kupna kamka mam wiecej (gad byl lekko mowiac pooobijany ).. coz dalem sie zwiesc bliskosci zoo - wydawalo mi sie ze sklep kolo zoo ma wieksze doswiadczenie i naiwnosci ze skoro place tyle forsy to mam prawo do uczciwej obslugi

Mniejsza o to ze udalo sie mnie naciagnac... ale ta kupa gowna mogla zalatwic mojego kamka. chyba to prawda ze sprzedawcy zwierzat nigdy beda ich miosnikami. Biznes i milosc jakosc niemoga sie dogadac...


Dlatego ostrzegam was niedawajcie sie naciagac i omijajcie smoka z daleka


Wyjatkowo wsciekly dzisiaj
ZEEZ

xol
15-12-2011, 13:17
Taaaak...

Chciałam kupić tam terra dla kamka, podaję babie wymiary (standardowe wg opisu gatunku :)) a baba na to: "a po co takie wielkie??? nasz ma mniejsze i życje, a poza tym to takie nieruchliwe zwierzę, chodzi tylko w górę i w dół..." (!!!) A gdzie ma chodzić jak ma terra 60x40x60 i jeden patyk w środku?!

A potem kolejne pytanie: a po co tyle tej siatki??? - Żeby miał lepszą wentylację! -10 cm siatki z boków wystarczy!!! - ale ja mam duszno w pokoju! (na ten argument już nie miała odpowiedzi:))))

swoją droga czy ktoś wie, co się stało z tym ich kamkiem (dorosłym), bo już go nie ma w sklepie...?

Poza tym: Smok jest sklepem fatalnie drogim... a podobne wpadki się im zdarzają :(

PS. ale nie klnij zeez tak brzydko :)))
PS2. chociaż to usprawiedliwione... :)

Pozdrawiam wszystkich kamkolubów

rombi
15-12-2011, 15:02
a ja czekam aż ten faciu załatwi mi żarówkę uv dla moich lamparcich....bo ma za mocne a ja czekam na słabszą bo ma dosyć tanio ale teraz się zastanawiam czy nie kupić droższej gdzie indziej?Sam nie wiem co teraz zrobić ,często bywam w tym sklepie jak jestem przejazdem.Wymieniałem kiedyś u nich legwana na pytona królewskiego i nie miałem zastrzeżeń. pozdrawiam-Rombi

zielonyfrajer
15-12-2011, 15:47
Kiedy chciałam kupić kamka, też pytałam w SMOKU, ale ogólnie zniechęcił mnie ten właśnie biedny, dorosły kameleon, siedzący na jednym konarze w za ciasnym terra i nic tam nie kupuję. Zresztą w ogóle zwierzaki mają tam baardzo ciasno.
Tekst o dupie jest niezły :)))

iwona krzywkowska
16-12-2011, 03:09
Ja też w sklepie SMOK dałam się namówić na kupno tej samej żarówki. Nie sprawdziłam, że daje tylko UVA. Sprzedawca zqapewniał mnie, że ta żarówka jest zupełnia wystarczająca! Zapłaciłam 90 zł.....!!!
Tak to już jest w życiu.
Pozdrawiam.

michałlu
16-12-2011, 12:31
NIE TYLKO W WA-WIE ZDARZAJĄ SIĘ TACY LUDZIE. W MOIM MIEŚCIE JAK KUPIŁEM KAKMKA NAWET MNIE NIE POINFORMOWAŁ. GDY ZA JAKIŚ CZAS PRZYSZEDŁEM I POWIEDZIAŁEM ŻE JEST POTRZEBNE MI TAKIE ŹRÓDŁO PROMIENIOWANIA TO TEŻ MI WCISNĄŁ ŻARÓWKĘ UVA, MÓWIĄC ŻE W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY. DLA NIEKTÓRYCH (CHOĆ UWAŻAJĄ SIĘ ZA FACHOWCÓW I MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT) LICZĄ SIĘ TYLKO PIENIĄDZE.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH

GG 1801732

42d3e78f26a4b20d412==