PDA

Zobacz pełną wersję : wizyta w zoomarkecie



locia
13-03-2013, 02:58
Wczoraj odwiedzilem jeden ze sklepów zoologicznych w Bydgoszczy stalo tam terrarium z mlodymi legwanami. 3 legusie spaly jeden na drugim, zapukalem delikatnie w szybke i oczom nie uwierzylem, legusie rzucily sie do szyby i zaczely ja drapac, chcialy sie wydostac, poruszalem palcem po szybie a wszystkie 3 wraz z moim palem a w oczach mialy napisane "weź mnie":(. Żal mi sie zrobilo gdybym mial warunki to od razu bym je kupil (wszytkie 3 ) ;)) mam juz legwana ktory jest moim oczkiem w glowie i czlonkiem rodziny

pozdrowionka

KORSAKOW
13-03-2013, 13:14
po pierwsze pukanie jakiemukolwiek zwierzakowi w szybke nie z dobrze o tobie świadczy, a po drugie IMHO te legwany spodziewały się ża masz cos do jedzenia... po prostu skojarzyły ruchy przy ich terra z pora karmienia...

Rysiek
14-03-2013, 05:23
Ja byłem dzisiaj w Tesco i tradycyjnie zajrzałem do Zoo Africa na pasażu. Długi czas było dobrze, ale dzisiaj znowu jest źle :-( Gadów mieli mało, gekon lamparci, dwa legwany i chyba to był wąż zbożowy, oraz żółwiki. Niestety obydwa legwany z martwicą końcówki ogona, strasznie chude i do tego pełno roztoczy. Czerwone robactwo po nich łaziło. Poprosiłem faceta z obsługi sklepu i naświetliłem mu problem. Czekałem kiedy powie, że lada chwila będziemy (właściwie już jesteśmy) w Unii i bedzie lepiej. Zobaczymy co dalej...

Fatman
14-03-2013, 12:31
Rysiu moze wspolny wjazd z TOZem do Tesco??? Dawno nie robilismy zadnej kontroli!!!

Rysiek
15-03-2013, 03:51
Sam wiesz, że to nie ma większego sensu. Co może TOZ ? Nie jedno takie miejsce gdzie by się chciało coś zaradzić ;-( Nie przechodzę obok obojętnie, zawsze proszę personel i swoje powiem, jedni coś zmienią, inni jak Całka z Egzotarium mają Cię w d... :-(

KORSAKOW
15-03-2013, 05:39
Filip, maila do pani redaktor ;-)

Fatman
20-03-2013, 13:47
Jasne, moze znowu pare zdjec u mnie w domu pstryknie :D

42d3e78f26a4b20d412==